שולחנות סלוניים

בזהבי גלריה לריהוט, אנו חושפים את עולם השולחנות הסלוניים לממד חדש של יוקרה ועיצוב. השולחנות שלנו, מעבר לפונקציה המרכזית שלהם, הם יצירות אמנות שמנצנצות בכל פינה, משדרות אלגנטיות ומוסיפות נגיעת חדשנות לסלון.


בכל שולחן סלוני מבית זהבי מתחבאת סיפורת עיצוב שנועזת לשבור את המסגרות המקובלות. אנו משלבים טכנולוגיות חדשניות בתהליך הייצור עם גימורים מהודרים וחומרי גלם אקזוטיים, ליצירת שולחנות שהם דיאלוג בין עיצוב מודרני לנגיעות קלאסיות.

משטחים משוכללים, רגליים מעוצבות בקפידה ופרטים דקורטיביים הופכים כל שולחן למרכז הבמה בחלל, מעניקים לו אופי ונוכחות בלתי נשכחת. בזהבי גלריה, כל שולחן הוא הזדמנות להוסיף חתימה עיצובית אישית לבית, יצירה שמחברת בין פונקציה ליופי, בין החומר לרוח.

אנו מזמינים אתכם לטבול במעגל העיצוב שלנו, לגלות את השולחנות הסלוניים שיהפכו כל רגע של חיי היומיום לחוויה של יוקרה, סגנון ואופי. בואו לחוות את המסע העיצובי של זהבי גלריה, שבו כל שולחן הוא פואמה ליופי.

צריכים עזרה? אנחנו מזמינים אתכם לגלות את קולקציית שולחנות הסלון המעוצבים שלנו בגלריית התצוגה שלנו. נשמח לתאם ביקור אישי או להעניק לכם ייעוץ מקצועי עבורכם 03-9526278

אתם מוזמנים להכנס לבלוג – איך אפשר שלא להתאהב? בית מודרני עם נוף שובה לב

צור קשר

כתובת העסק: ההגנה 26, ראשון לציון
טלפון בעסק: 03-9526278
מייל בעסק: ilanzehavi1@gmail.com

גלריית זהבי מציעה בית משותף לייצור ועיצוב רהיטים, המאפשר לכל אחד להגשים את החלום באמצעות הענקת מידע, כלים וליווי אישי ומשפחתי לכל אורך התהליך.

בקרו אותנו בפייסבוק