גלריה ושמה תשוקה

26
Zehavi since 1976
"גלריית זהבי עבורי היא הגשמת חלום. המקום שמעניק לי בכל פעם מחדש ליצור באהבה, לייצר רגש ולגרום לכל אחד להתחבר ולאהוב את המרחב האישי שלו. זוהי אהבתי הגדולה"
חתימה של אילן זהבי

גלריית הרהיטים של זהבי החלה דרכה לפני 4 עשורים ומתמחה בריהוט מעוצב בהתאמה אישית. את חותמה ניתן לראות במאות בתים מעוצבים ברחבי הארץ.

כל פריטי הגלריה מעוצבים ומיוצרים בלעדית על ידי זהבי, תוך שימוש בחומרי גלם משובחים, הקפדה מיוחדת על תהליך הייצור והגמר של כל פריט ותשוקה לעיצוב ואסתטיקה. ייחודה של הגלריה היא ההשראה מטרנדים עולמיים ורקיחתה ליצירה נועזת, מרגשת ומרהיבה.

הגלריה מקפלת לתוכה תפיסה מודולארית עיצובית, לפיה החלקים המרכיבים את השלם עומדים גם בזכות עצמם, כך שבחירת הלקוח יכולה לנוע מפריטים בודדים ככורסה או אגרטל ועד לריהוט מלא של הבית בשלמותו.

תפיסת העיצוב המודולארית מאפשרת גם למעצבים ואדריכלים הנמנים עם קהל לקוחותיה של הגלריה, למצוא בה כר נרחב לביטוי שאיפותיהם העיצוביות עבור כל לקוח ובהתאם לכל קונספט עיצובי.

אולם התצוגה של הגלריה אשר שואב את השראתו מזירות בינלאומיות, מעביר את הלקוח חוויה של צבע וסטייל. בחלל התצוגה של הגלריה מוצגות הדמיות של חדרי מגורים מעוצבים, שאת מרכיביהם ניתן לייצר על פי דרישת הלקוח בכל מידה רצויה.

אנשים רוצים לבטא את עצמם במרחב הביתי שלהם. ולכן, גלריית זהבי מציעה בית משותף לייצור ועיצוב רהיטים, המאפשר לכל אחד להגשים את החלום באמצעות הענקת מידע, כלים וליווי אישי ומשפחתי לכל אורך התהליך.

אילן זהבי, בעלים ומעצב ראשי

אני מזמין אתכם לעולם שעל עיצוב וסטייל ברמת גימור ללא פשרות. בואו לצפות במיטב הטרנדים המובילים הנמצאים כבר בגלריה. אשמח לראותכם!

אילן זהבי, בעלים ומעצב ראשי

בעלים, מעצב ראשי

גלריית זהבי

ההגנה 26 ראשלצ

טרנדים מובלים לשנת 2022

צור קשר

כתובת העסק: ההגנה 26, ראשון לציון
טלפון בעסק: 03-9526278
מייל בעסק: ilanzehavi1@gmail.com

גלריית זהבי מציעה בית משותף לייצור ועיצוב רהיטים, המאפשר לכל אחד להגשים את החלום באמצעות הענקת מידע, כלים וליווי אישי ומשפחתי לכל אורך התהליך.

בקרו אותנו בפייסבוק