איך אפשר שלא להתאהב? בית מודרני עם נוף שובה לב

איך אפשר שלא להתאהב? בית מודרני עם נוף שובה לב

גובל בשמורת טבע מול נוף שישאר פתוח ופראי לעולמים נמצא הבית הזה שאי אפשר שלא להתאהב בו. מבפנים הוא מעוצב בסגנון מודרני וגיאומטרי עם גוונים דינמיים וחיים, ובחצר ממתין פארק אתגרי שלם לילדים. הייתם מאמינים?

צילום: אורי אקרמן

הפרוייקט: שיפוץ בית פרטי ביישוב אירוס בשפלה
דיירים: זוג וילדיהם
שטח הבית: כ- 300 מ”ר בנוי על מגרש של דונם
תכנון ועיצוב: משרד קינן אדריכלים בע”מ
ארונות: ארונות דלקוב
ריהוט: גלריה זהבי

בני משפחה, שחיפשו את הקרבה לטבע, עברו לאחרונה מדירתם לבית מגורים מוקפד וחוויתי בישוב אירוס. הבית הקיים, שתוכנן ועוצב מחדש בהתאם למאווייהם וטעמם על ידי המשרד קינן אדריכלים, צופה מבעד לפתחים הגדולים אל עבר הנוף הטבעי המרהיב של גבעת האירוסים- נוף מוגן שישמר לעד. פנים הבית, שעוצב בסגנון מודרני, הוא תצוגת תכלית לשימת לב לפרטי פרטים ומשלב בצורה האופטימלית בין קווים גיאומטריים ישרים לסילואטות רכות ומעוגלות, ובין צבעוניות מונוכרומטית לגוונים דינמיים וחיים. ברוכים הבאים לבית שלא תרצו לצאת ממנו.

את קיר הכוח בסלון, כמו גם הספרייה שבפינת האוכל המשמשת לאחסון כלי הגשה ותצוגת כלים נאים, בחר האדריכל לחפות באותם לוחות HPL בגוון מתכתי ובכך השכיל לשמר את שפת העיצוב ההמשכית. אל מול הקווים הגיאומטריים החדים, שבאים לידי ביטוי בספה העמוקה והמפנקת ובתאורה הטכנית ההיקפית, שילב קינן סילואטות רכות ומעוגלות כדוגמת צמד כורסאות בסלון בגוון חלמון ביצה, שיובאו מאיטליה על ידי ‘גלריה זהבי’, שם גם עיצב את השולחן בפינת האוכל החגיגית, המורכב מפלטת עץ טבעי עליה הוטבעו צורות גיאומטריות מעניינות במשיכות זהב מושחר.

לינק לכתבה המלאה >> https://home.walla.co.il/item/3534913

צור קשר

כתובת העסק: ההגנה 26, ראשון לציון
טלפון בעסק: 03-9526278
מייל בעסק: ilanzehavi1@gmail.com

גלריית זהבי מציעה בית משותף לייצור ועיצוב רהיטים, המאפשר לכל אחד להגשים את החלום באמצעות הענקת מידע, כלים וליווי אישי ומשפחתי לכל אורך התהליך.

בקרו אותנו בפייסבוק